נוהגים בשכל

0
1657
נוהגים בשכל

כל אדם שעבר את גיל 18 ימהר להצטייד ברישיון נהיגה שיאפשר לו לנהוג על רכב פרטי או מסחרי.   בראשית דרכו הוא יאלץ לבלות מספר חודשים בחברת מלווה, ולאחר מכן יוכל להמשיך בדרכו כנהג עצמאי לכל דבר ועניין. היות שהכבישים ברחבי הארץ מלאים בעשרות אלפי כלי רכב, יש להניח שמידי פעם יתרחשו תאונות דרכים. למעשה אין כמעט יום שבו לא קורת תאונה כזו. אדם אשר היה מעורב בתאונה (שלא תמיד באשמתו) עשוי להיות מבולבל ונרגש, ועקב כך לבצע פעולות שגויות שתהיה להם השלכה בבית המשפט.

מי אשם בתאונה?

כאמור תאונת דרכים היא אינה אירוע נדיר, אך אם מתרחשת כדאי לפנות אל עורך דין לתעבורה המתמחה בתאונות דרכים שייקח לידיו את הטיפול בנושא. תאונות אשר כרוכות בזימון לבית משפט עשויות להטיל על הנהג קנסות כבדים ואפילו שלילת רישיון לתקופה ממושכת. פניה לעורך דין היא הדבר הנכון לעשות במקרה כזה. בדרך זו ניתן לבחון מי אשם באמת ולהגן על הנהג החף מפשע.

אמנם מדובר על הוצאה כספית ניכרת לעיתים, אך איבוד של רישיון הנהיגה לתקופה ממושכת עשוי לעלות הרבה יותר. על כן כדאי להשקיע בעורך דין מומחה שיוציא אתכם מן התסבוכת. עורך דין תעבורה ראשון לציון מכיר את כל פסקי הדין ויוכל להביא גם תקדימים שונים שיביאו להקלה משמעותית בעונש. שופטים תמיד מעדיפים לדבר אל עורך דין ולא אל האדם ההדיוט אשר אין לו תמיד מושג על מה הוא מדבר.

נפלת בשיכר? פנה לעו"ד בשכר

נהיגה תחת השפעת אלכוהול היא עבירה חמורה מאוד שעלולה להביא לשלילת רישיון הנהיגה. אדם שנתפס נוהג בהשפעת אלכוהול הוא בעמדת נחיתות מול החוק ויהיה לו קשה מאוד להתמודד לבדו מול ההאשמות. עורך דין בעל ניסיון בתחום ידע לייצג את האינטרסים שלך בלבד ועשוי להביא להקלה משמעותית בעונש או בקנס. ישנן שאלות רבות אשר יש לשאול על מנת להגיע את חקר האמת, ולעיתים קיימות ראיות אשר יתמכו בגרסתו של הנהג.

עורכי הדין אדיר בנימיני וישראל דוידוב מתמחים בנושא עבירת תנועה כמו שימוש בטלפון בזמן נהיגה, נהיגה בשכרות ועוד עברות שונות אשר מתרחשות בכביש. מומלץ לפנות רק לעורך דין שמבין בנושא והוא ידע לייעץ לכם כיצד לפעול ואיך להמשיך הלאה. התקשרו עכשיו 03-6494555, המשרד זמין עבורכם 24 שעות ביממה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here